T370E685M035AS
KEMETKEMET
T370E685M035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T370E685M035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 35V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: T370E685M035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T370E685M035AS
Tau Wae T370E685M035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 35V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 29164 pcs Pepa Raraunga T370E685M035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.230" L x 0.130" W (5.84mm x 3.30mm)
Raupapa T370 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-8908
Q1438796
T370E685M035AS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.310" (7.87mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial 2.5 Ohm Te kaha 6.8µF