T370C105K035AS
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T370C105K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 10% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: T370C105K035AS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T370C105K035AS
Tau Wae T370C105K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 10% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41229 pcs Pepa Raraunga T370C105K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.185" L x 0.075" W (4.70mm x 1.91mm)
Raupapa T370 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-18005
T370C105K035AS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.150" (3.81mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.225" (5.72mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial 8 Ohm @ 100kHz Te kaha 1µF