T322C106M020AT
KEMETKEMET
T322C106M020AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322C106M020AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 20% 20V AXIAL
Ngā Rauemi: T322C106M020AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322C106M020AT
Tau Wae T322C106M020AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 20% 20V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78944 pcs Pepa Raraunga T322C106M020AT.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-13620
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.9 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 2.9 Ohm @ 100kHz Te kaha 10µF