T322C156K015AT
KEMETKEMET
T322C156K015AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322C156K015AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 15V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322C156K015AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322C156K015AT
Tau Wae T322C156K015AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 15V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62867 pcs Pepa Raraunga T322C156K015AT.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-4560
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 15V Axial 2.5 Ohm Te kaha 15µF