T322C106K020AS
KEMETKEMET
T322C106K020AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322C106K020AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 20V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322C106K020AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322C106K020AS
Tau Wae T322C106K020AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 20V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 67059 pcs Pepa Raraunga T322C106K020AS.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-1497
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.9 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 2.9 Ohm Te kaha 10µF