T322B105M050AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322B105M050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua MNO2 TANTALUM, 50 V, T322, 1 UF,
Ngā Rauemi: T322B105M050AT.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322B105M050AT
Tau Wae T322B105M050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga MNO2 TANTALUM, 50 V, T322, 1 UF, Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88589 pcs Pepa Raraunga T322B105M050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Raupapa T322 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 399-18360 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial
Te kaha 1µF