T322B105M035AS
KEMETKEMET
T322B105M035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322B105M035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 20% 35V AXIAL
Ngā Rauemi: T322B105M035AS.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322B105M035AS
Tau Wae T322B105M035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 20% 35V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114235 pcs Pepa Raraunga T322B105M035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-13640
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 8 Ohm @ 100kHz Te kaha 1µF