T322B105K050AS
KEMETKEMET
T322B105K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322B105K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322B105K050AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322B105K050AS
Tau Wae T322B105K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 92723 pcs Pepa Raraunga T322B105K050AS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Momo Molded Te manawanui 1µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato B
Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm) Raupapa T322
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 399-1540 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga T322B105K050AS
Life @ Temp. 8 Ohm Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 1µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 50V Axial 8 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL