T322A225K010AS
KEMETKEMET
T322A225K010AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322A225K010AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 10V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322A225K010AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
285 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322A225K010AS
Tau Wae T322A225K010AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 10V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 79030 pcs Pepa Raraunga T322A225K010AS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-1465
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V Axial 13 Ohm Te kaha 2.2µF