T322A334K035AS
KEMETKEMET
T322A334K035AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322A334K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.33UF 35V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322A334K035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322A334K035AS
Tau Wae T322A334K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.33UF 35V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 110378 pcs Pepa Raraunga T322A334K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-1520
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 15 Ohm
Te kaha 0.33µF