T322A224K050AS
KEMETKEMET
T322A224K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T322A224K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.22UF 50V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T322A224K050AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
254 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T322A224K050AS
Tau Wae T322A224K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.22UF 50V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 72608 pcs Pepa Raraunga T322A224K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Raupapa T322 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-1536
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 17 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial 17 Ohm Te kaha 0.22µF