T212B226K015CS
KEMETKEMET
T212B226K015CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T212B226K015CS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 10% 15V AXIAL
Ngā Rauemi: T212B226K015CS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T212B226K015CS
Tau Wae T212B226K015CS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10% 15V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11918 pcs Pepa Raraunga T212B226K015CS.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.610" L (4.70mm x 15.49mm)