T212A225K020CS
KEMETKEMET
T212A225K020CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T212A225K020CS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 10% 20V AXIAL
Ngā Rauemi: T212A225K020CS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T212A225K020CS
Tau Wae T212A225K020CS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 10% 20V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 12564 pcs Pepa Raraunga T212A225K020CS.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.135" Dia x 0.422" L (3.43mm x 10.72mm)