T212B106K020CS
KEMETKEMET
T212B106K020CS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T212B106K020CS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 10% 20V AXIAL
Ngā Rauemi: T212B106K020CS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T212B106K020CS
Tau Wae T212B106K020CS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 10% 20V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 11940 pcs Pepa Raraunga T212B106K020CS.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.610" L (4.70mm x 15.49mm)