T110D476K035AT
KEMETKEMET
T110D476K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T110D476K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 35V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T110D476K035AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T110D476K035AT
Tau Wae T110D476K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 35V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11516 pcs Pepa Raraunga T110D476K035AT.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Raupapa T110 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-11316
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 800 mOhm Te kaha 47µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T110D476K035AS
T110D476K035AS
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 47UF 35V 10% AXIAL