T110D157K015AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T110D157K015AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 10% 15V AXIAL
Ngā Rauemi: T110D157K015AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T110D157K015AT
Tau Wae T110D157K015AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 10% 15V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11542 pcs Pepa Raraunga T110D157K015AT.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Raupapa T110 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-17344
T110D157K015AT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 600 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 15V Axial 600 mOhm @ 100kHz Te kaha 150µF