T110D107K020AT
KEMETKEMET
T110D107K020AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T110D107K020AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 20V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T110D107K020AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T110D107K020AT
Tau Wae T110D107K020AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 20V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11011 pcs Pepa Raraunga T110D107K020AT.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
Raupapa T110 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-11312
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 600 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 20V Axial 600 mOhm Te kaha 100µF