T110A564J035AS
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T110A564J035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.56UF 5% 35V AXIAL
Ngā Rauemi: T110A564J035AS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T110A564J035AS
Tau Wae T110A564J035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 0.56UF 5% 35V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49951 pcs Pepa Raraunga T110A564J035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±5% Rahi / Rahi 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Raupapa T110 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13 Ohm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 0.56µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 13 Ohm @ 100kHz
Te kaha 0.56µF