T110A105K050AS
KEMETKEMET
T110A105K050AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T110A105K050AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T110A105K050AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T110A105K050AS
Tau Wae T110A105K050AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 75915 pcs Pepa Raraunga T110A105K050AS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Raupapa T110 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-11284
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 50V Axial 8 Ohm Te kaha 1µF