T110B156K020AS
KEMETKEMET
T110B156K020AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T110B156K020AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 20V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T110B156K020AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T110B156K020AS
Tau Wae T110B156K020AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 20V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 71297 pcs Pepa Raraunga T110B156K020AS.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Raupapa T110 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-11291
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 20V Axial 2.3 Ohm Te kaha 15µF