SBC4-151-861
KEMETKEMET
SBC4-151-861 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC4-151-861
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 860MA 360 MOHM
Ngā Rauemi: SBC4-151-861.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC4-151-861
Tau Wae SBC4-151-861 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 860MA 360 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138714 pcs Pepa Raraunga SBC4-151-861.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.354" Dia (9.00mm) Te whakangungu Unshielded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 860mA 360 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max Whakatauranga onamata 860mA
I teie nei - Maama 1.2A