SBC4-150-232
KEMETKEMET
SBC4-150-232 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC4-150-232
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 2.3A 60 MOHM TH
Ngā Rauemi: SBC4-150-232.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC4-150-232
Tau Wae SBC4-150-232 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 2.3A 60 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124690 pcs Pepa Raraunga SBC4-150-232.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.354" Dia (9.00mm) Te whakangungu Unshielded
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 60 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.3A
I teie nei - Maama 4A