SBC4-101-102
KEMETKEMET
SBC4-101-102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBC4-101-102
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 1A 260 MOHM TH
Ngā Rauemi: SBC4-101-102.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBC4-101-102
Tau Wae SBC4-101-102 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 1A 260 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134808 pcs Pepa Raraunga SBC4-101-102.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 0.354" Dia (9.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SBC Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 100µH Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 260 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder
DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A
I teie nei - Maama 1.5A