R75LR42704000K
KEMETKEMET
R75LR42704000K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R75LR42704000K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.7UF 10% 560VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R75LR42704000K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R75LR42704000K
Tau Wae R75LR42704000K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 2.7UF 10% 560VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74592 pcs Pepa Raraunga R75LR42704000K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 560V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Raupapa R75L
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-13027
75LR4270(1)00(2)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.303" (33.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µF Film Capacitor 250V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 2.7µF Nga tono DC Link, DC Filtering