R75LR41504000K
KEMETKEMET
R75LR41504000K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R75LR41504000K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 560VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R75LR41504000K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R75LR41504000K
Tau Wae R75LR41504000K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 560VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90984 pcs Pepa Raraunga R75LR41504000K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 560V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Raupapa R75L
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-13026
75LR4150(1)00(2)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.988" (25.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 250V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono DC Link, DC Filtering