R75LN41004000K
KEMETKEMET
R75LN41004000K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: R75LN41004000K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 560VDC RADIAL
Ngā Rauemi: R75LN41004000K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o R75LN41004000K
Tau Wae R75LN41004000K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 560VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92696 pcs Pepa Raraunga R75LN41004000K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 560V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.512" W (26.50mm x 13.00mm) Raupapa R75L
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 399-13025
75LN4100(1)00(2)
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.870" (22.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 250V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 1µF Nga tono DC Link, DC Filtering