F161YR334K250V
KEMETKEMET
F161YR334K250V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F161YR334K250V
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC SMD
Ngā Rauemi: F161YR334K250V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F161YR334K250V
Tau Wae F161YR334K250V Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36731 pcs Pepa Raraunga F161YR334K250V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.453" W (12.70mm x 11.50mm) Raupapa F161
Ratonga AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 399-12302-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard
Te kaha 0.33µF Nga tono Automotive