F161YR155M100V
KEMETKEMET
F161YR155M100V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F161YR155M100V
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 20% 100VDC SMD
Ngā Rauemi: F161YR155M100V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F161YR155M100V
Tau Wae F161YR155M100V Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 20% 100VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93933 pcs Pepa Raraunga F161YR155M100V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.453" W (12.70mm x 11.50mm) Raupapa F161
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 399-13578-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.264" (6.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard SMD
Te kaha 1.5µF Nga tono Automotive