F161WP474K100V
KEMETKEMET
F161WP474K100V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F161WP474K100V
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC SMD
Ngā Rauemi: F161WP474K100V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F161WP474K100V
Tau Wae F161WP474K100V Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42699 pcs Pepa Raraunga F161WP474K100V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.402" L x 0.358" W (10.20mm x 9.10mm) Raupapa F161
Ratonga AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa 399-12954-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 39 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard
Te kaha 0.47µF Nga tono Automotive