ESK226M050AC3EA
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESK226M050AC3EA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 50V THRUHOLE
Ngā Rauemi: ESK226M050AC3EA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESK226M050AC3EA
Tau Wae ESK226M050AC3EA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 50V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS