ESK228M025AL4EA
KEMETKEMET
ESK228M025AL4EA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESK228M025AL4EA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: ESK228M025AL4EA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESK228M025AL4EA
Tau Wae ESK228M025AL4EA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126487 pcs Pepa Raraunga ESK228M025AL4EA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.512" Dia (13.00mm)
Raupapa ESK Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.495A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6655-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose