ESK226M016AC3AA
KEMETKEMET
ESK226M016AC3AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESK226M016AC3AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: ESK226M016AC3AA.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESK226M016AC3AA
Tau Wae ESK226M016AC3AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2290020 pcs Pepa Raraunga ESK226M016AC3AA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa ESK Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 112.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6604
SK226M016AC3AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose