EE2-12SNUH
KEMETKEMET
EE2-12SNUH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EE2-12SNUH
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: EE2-12SNUH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3360 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EE2-12SNUH
Tau Wae EE2-12SNUH Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76841 pcs Pepa Raraunga EE2-12SNUH.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa EE2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Whakamahia te wa 2ms
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Single Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.44 kOhms Kohikohi Miihini 100 mW
Kohikohi Kei te Aukati 8.3mA