EE2-12NUX-L
KEMETKEMET
EE2-12NUX-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EE2-12NUX-L
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: EE2-12NUX-L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EE2-12NUX-L
Tau Wae EE2-12NUX-L Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77987 pcs Pepa Raraunga EE2-12NUX-L.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa EE2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Cut Tape (CT)
Ētahi Ingoa 399-17338-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 2ms Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy
Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 1.03 kOhms
Kohikohi Miihini 140 mW Kohikohi Kei te Aukati 11.7mA