EE2-12TNU
KEMETKEMET
EE2-12TNU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EE2-12TNU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Ngā Rauemi: EE2-12TNU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
3360 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EE2-12TNU
Tau Wae EE2-12TNU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52342 pcs Pepa Raraunga EE2-12TNU.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) -
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 220VDC - Max
Raupapa EE2 Wā Whakaora 1ms
Momo Tae General Purpose Packaging Tube
Ētahi Ingoa 399-11035-5 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Whakamahia te wa 2ms Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 2A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy, Gold Alloy Puka Puka Whakapā DPDT (2 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 12VDC Momo Momo Latching, Dual Coil
Ko te Whakaaetanga Miihini 1.03 kOhms Kohikohi Miihini 140 mW
Kohikohi Kei te Aukati 11.7mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EE2-12TNUH-L
EE2-12TNUH-L
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
I roto i te taonga: 46805 pcs
Tikiake: EE2-12TNUH-L.pdf
RFQ
EE2-12TNUX-L
EE2-12TNUX-L
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 57486 pcs
Tikiake: EE2-12TNUX-L.pdf
RFQ
EE2-12TNUX
EE2-12TNUX
Tikiake: EE2-12TNUX.pdf
EE2-12TNU-L
EE2-12TNU-L