CK12BX471K
KEMETKEMET
CK12BX471K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK12BX471K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 100V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CK12BX471K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK12BX471K
Tau Wae CK12BX471K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 100V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 96362 pcs Pepa Raraunga CK12BX471K.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK12
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1001-2258
1001-2258-MIL
C114K471K1X5CA7314
CK12BX471K7314
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 470pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Axial Te kaha 470pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CK12BX103K
CK12BX103K
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 50V 10% AXIAL