CK13BX103K
KEMETKEMET
CK13BX103K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK13BX103K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 100V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CK13BX103K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK13BX103K
Tau Wae CK13BX103K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 100V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 60252 pcs Pepa Raraunga CK13BX103K.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK13
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1001-2259
1001-2259-MIL
C124K103K1X5CA7314
CK13BX103K7314
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 53 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Axial Te kaha 10000pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CK1301-7R
CK1301-7R
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 4143 pcs
Tikiake: CK1301-7R.pdf
RFQ
CK12BX822K
CK12BX822K
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAPACITOR CERAMIC AXIAL
I roto i te taonga: 4337 pcs
Tikiake: CK12BX822K.pdf
RFQ
CK14M
CK14M
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: RIGHT ANGLE SURFACE PROBE
Tikiake: CK14M.pdf
CK13BR473K
CK13BR473K
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 50V 10% AXIAL
Tikiake: CK13BR473K.pdf
CK13M
CK13M
Whakaahuatanga: PROBE K-TYPE SPRING SENS 4" STEM
Tikiake: CK13M.pdf
CK13BX103K
CK13BX103K
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 100V 10% AXIAL
Tikiake: CK13BX103K.pdf
CK1301-9ERG
CK1301-9ERG
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER
I roto i te taonga: 99 pcs
Tikiake: CK1301-9ERG.pdf
CK14BR104K
CK14BR104K
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 100V 10% AXIAL
Tikiake:
CK12M
CK12M
Whakaahuatanga: RIGHT ANGLE VERSION OF CK11M
Tikiake: CK12M.pdf
CK14BX473K
CK14BX473K
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 100V BX AXIAL
Tikiake: CK14BX473K.pdf
CK15M
CK15M
Whakaahuatanga: CONTACT 8" INTERCHANGE HANDLE
Tikiake: CK15M.pdf
CK12BX471K
CK12BX471K
Whakaahuatanga: CAP CER 470PF 100V 10% AXIAL
Tikiake: CK12BX471K.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel