CK12BX222K
KEMETKEMET
CK12BX222K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK12BX222K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 100V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CK12BX222K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK12BX222K
Tau Wae CK12BX222K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 100V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 68461 pcs Pepa Raraunga CK12BX222K.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK12
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1001-2257
1001-2257-MIL
C114K222K1X5CA7314
CK12BX222K7314
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Axial Te kaha 2200pF