CK12BX101K
KEMETKEMET
CK12BX101K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CK12BX101K
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 100V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: CK12BX101K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CK12BX101K
Tau Wae CK12BX101K Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 100V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 60548 pcs Pepa Raraunga CK12BX101K.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema BX
Rahi / Rahi 0.090" Dia x 0.160" L (2.29mm x 4.06mm) Raupapa Military, MIL-C-11015, CK12
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 1001-2255
1001-2255-MIL
C114K101K1X5CA7314
CK12BX101K7314
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Axial Te kaha 100pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CK12BX103K
CK12BX103K
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 50V 10% AXIAL
I roto i te taonga: 57778 pcs
Tikiake: CK12BX103K.pdf
RFQ
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
I roto i te taonga: 4744 pcs
Tikiake: CK12BX103K.pdf
RFQ
CK11M
CK11M
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: PROBE K-TYPE RIBBON SENS 4" STEM