C2225C824J5RACTU
KEMETKEMET
C2225C824J5RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2225C824J5RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.82UF 50V X7R 2225
Ngā Rauemi: C2225C824J5RACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2225C824J5RACTU
Tau Wae C2225C824J5RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.82UF 50V X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60402 pcs Pepa Raraunga C2225C824J5RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.045" (1.15mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Ētahi Ingoa C2225C824J5RAC
C2225C824J5RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.82µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric)
Te kaha 0.82µF Nga tono General Purpose