C2225C911FZGACTU
KEMETKEMET
C2225C911FZGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2225C911FZGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 910PF 2.5KV NP0 2225
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2225C911FZGACTU
Tau Wae C2225C911FZGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 910PF 2.5KV NP0 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29187 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 2500V (2.5kV) Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Ētahi Ingoa C2225C911FZGAC
C2225C911FZGAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 910pF ±1% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
Te kaha 910pF Nga tono General Purpose