C2225C821MZGACTU
KEMETKEMET
C2225C821MZGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2225C821MZGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 820PF 2.5KV NP0 2225
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2225C821MZGACTU
Tau Wae C2225C821MZGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 820PF 2.5KV NP0 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38816 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 2500V (2.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.221" L x 0.252" W (5.60mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Ētahi Ingoa C2225C821MZGAC
C2225C821MZGAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 820pF ±20% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
Te kaha 820pF Nga tono General Purpose