C2220C102JZGACTU
KEMETKEMET
C2220C102JZGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220C102JZGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 2.5KV NP0 2220
Ngā Rauemi: C2220C102JZGACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220C102JZGACTU
Tau Wae C2220C102JZGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 2.5KV NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29781 pcs Pepa Raraunga C2220C102JZGACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 2500V (2.5kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 399-4855-2
C2220C102JZGAC
C2220C102JZGAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±5% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) Te kaha 1000pF