C2220C102GZGACTU
KEMETKEMET
C2220C102GZGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220C102GZGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 2.5KV NP0 2220
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220C102GZGACTU
Tau Wae C2220C102GZGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 2.5KV NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43311 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 2500V (2.5kV) Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa C2220C102GZGAC
C2220C102GZGAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±2% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono General Purpose