C2220C102JGRACTU
KEMETKEMET
C2220C102JGRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C2220C102JGRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 2KV X7R 2220
Ngā Rauemi: C2220C102JGRACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C2220C102JGRACTU
Tau Wae C2220C102JGRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 2KV X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37637 pcs Pepa Raraunga C2220C102JGRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa C2220C102JGRAC
C2220C102JGRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 52 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Te kaha 1000pF