C1825C225J5RACTU
KEMETKEMET
C1825C225J5RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825C225J5RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.2UF 50V X7R 1825
Ngā Rauemi: C1825C225J5RACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825C225J5RACTU
Tau Wae C1825C225J5RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 2.2UF 50V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28953 pcs Pepa Raraunga C1825C225J5RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.065" (1.65mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa 399-10095-2
C1825C225J5RAC
C1825C225J5RAC7800
C1825C225J5RACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Te kaha 2.2µF