C1825C224M1RACTU
KEMETKEMET
C1825C224M1RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825C224M1RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 100V X7R 1825
Ngā Rauemi: C1825C224M1RACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825C224M1RACTU
Tau Wae C1825C224M1RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 100V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96011 pcs Pepa Raraunga C1825C224M1RACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 0.22µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa C1825C224M1RAC
C1825C224M1RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Waehanga Kaihanga C1825C224M1RACTU Te Kāhua Ara 0.049" (1.25mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 0.22µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 100V X7R 1825