C1825C224Z1UACTU
KEMETKEMET
C1825C224Z1UACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825C224Z1UACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 100V Z5U 1825
Ngā Rauemi: C1825C224Z1UACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825C224Z1UACTU
Tau Wae C1825C224Z1UACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 100V Z5U 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156722 pcs Pepa Raraunga C1825C224Z1UACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa C1825C224Z1UAC
C1825C224Z1UAC7800
Tae Mahi 10°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF -20%, +80% 100V Ceramic Capacitor Z5U 1825 (4564 Metric)
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose