C1825C183J5GACTU
KEMETKEMET
C1825C183J5GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825C183J5GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.018UF 50V NP0 1825
Ngā Rauemi: C1825C183J5GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825C183J5GACTU
Tau Wae C1825C183J5GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.018UF 50V NP0 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62259 pcs Pepa Raraunga C1825C183J5GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa C1825C183J5GAC
C1825C183J5GAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 53 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) Te kaha 0.018µF