C1825C185M5RACTU
KEMETKEMET
C1825C185M5RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825C185M5RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.8UF 50V X7R 1825
Ngā Rauemi: C1825C185M5RACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825C185M5RACTU
Tau Wae C1825C185M5RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1.8UF 50V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83405 pcs Pepa Raraunga C1825C185M5RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa C1825C185M5RAC
C1825C185M5RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
Te kaha 1.8µF Nga tono General Purpose